Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Drukarka Brady BMP53

Drukarki Brady: bezprzewodowe drukowanie w technologii Bluetooth

Nadszedł czas na nowoczesne rozwiązania! Korporacja Brady wprowadziła na rynek drukarki etykiet wyposażone w karty sieciowe Bluetooth. Dzięki nim użytkownicy mogą projektować etykiety za pomocą smartfonów, a następnie drukować je bezprzewodowo.

Drukarki BMP 51 i BMP 53 umożliwiają wydajne i szybkie drukowanie etykiet. Każdy z modeli jest wyposażony w kartę sieciową firmy Brady, która zapewnia obsługę technologii Bluetooth. Dostępna opcjonalnie karta Wi-Fi umożliwia drukowanie bezprzewodowe. Dodatkowo, model BMP 51 wyposażony jest w wyświetlacz LCD i klawiaturę QWERTY, która pozwala wygodniej projektować etykiety.

BMP 51 i 53 to drukarki, w których Bluetooth zapewnia łączność z aplikacją Brady Mobile. Aplikacja Brady Mobile została opracowana, aby ułatwić tworzenie szablonów etykiet. Obsługuje również kody kreskowe, a także wiele symboli oraz piktogramów.

Ciekawym udogodnieniem jest możliwość łatwego umieszczenia w drukarce kasety zawierającej zarówno materiał etykiet, jak i taśmę. Dzięki temu rozwiązaniu materiały eksploatacyjne kończą się jednocześnie. Oba modele, BMP 51 i 53, obsługują technologię Smart Cell, dzięki której drukarka automatycznie dobiera format etykiety, pasujący do wybranego materiału. Dodatkowo, każde z urządzeń jest wyposażone w wytrzymałą wbudowaną obcinarkę oraz obsługuje funkcję szybkiego drukowania.

W razie konieczności projektowania bardziej złożonych etykiet w oprogramowaniu LabelMark firmy Brady, wystarczy połączyć drukarkę z komputerem za pomocą kabla USB. Zależnie od potrzeb, urządzenia można zasilać na różne sposoby. Użytkownicy mają do wyboru korzystanie z baterii typu AA lub akumulatora litowo-jonowego, a także zasilanie prądem zmiennym.

Aplikację Brady Mobile na swojego smartfona z systemem Android można pobrać z witryny Android Market.

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie