Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Przywieszki, etykiety szkółkarskie pętlowe marki Industriel

etykiety szkółkarskieFirma Industriel poleca etykiety bezklejowe, w formie przywieszki - pętelki do zastosowania w szkółkarstwie i ogrodnictwie. Etykiety szkółkarskie służą do trwałego oznaczenia drzewek i krzewów przed ich sprzedażą, lub eksportem.Pętelki ogrodnicze są wykorzystywane do oznaczenia gatunków, określenia ceny, przypisaniu kodu kreskowego na rośliny.

Oznaczniki zaciskowe, etykiety pętlowe, zawieszki pętelkowe zwane popularnie "Pętelki" wykonane są z białego tworzywa sztucznego (PET, PE, PP, TYVEK). Nie zawierają kleju. Zaletą tych etykiet jest, że nie ulegają zniszczeniu podczas różnych procesów tj. suszenia, impregnacji, przechowywania drewna. Są odporne na uszkodzenia, wysokie i niskie temperatury, środki chemiczne, wodę i promieniowanie UV. Standardowa, biała, jednolita powierzchnia zapewnia dobry kontrast przy odczycie kodów kreskowych. Obie strony przywieszki przygotowane są do dwustronnego druku termotransferowego na drukarce etykiet.pętelki do oznaczeń kabli i wiązek

Pętelki głównie wykorzystuje się w szkółkach, hodowlach drzewek, kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych mocując do roślin. Mogą by też używane do oznaczania kabli i wiązek kablowych. Pętelki można stosować do znakowania elementów drewnianych, drewna w tartakach, składach drewna, i innych magazynach wyrobów. Te specjalne oznaczenia wykonane są z różnych tworzyw sztucznych. Pętelki i przywieszki służą też do oznaczenia materiałów budowlanych takich jak: cegły, pustaki, dachówki, kostki brukowe, składowanych na paletach i przechowywanych na zewnątrz na powietrzu. Pętelki są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne - mogą służyć oznaczeniom kabli i wiązek zakopywanych w ziemii.

Etykiety szkółkarskie - pętelki ogrodnicze przymocowane są do pnia drzewek owocowych i ozdobnych w szkółkach, hodowlach drzewek, kwiaciarniach, sklepach ogrodniczych. Pętelki są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Typowe zastosowanie:

  • oznaczenie roślin do sprzedaży (gatunek, cena, kod kreskowy)
  • oznakowanie (nr rejstracyjny) roślin przeznaczonych na eksport
  • oznaczanie sadzonek w ogrodnictwie i leśnictwie
  • oznaczanie roślin w ogrodach botanicznych
  • oznaczanie kabli i wiązek kablowych
  • oznaczanie roślin doniczkowych

Pętelki można opisywać ręcznie za pomocą pisaka niezmywalnego, lub ołówka szkółkarskiego. Typowym jednak rozwiązaniem jest zadruk pętelek metodą termotransferową w drukarce etykiet. Zadruk termotransferowy jest odporny na ścieranie, chemikalia, UV i trudne warunki atmosferyczne. Zadruk w drukarce jest szybki (do 6 etykiet na sekundę), a rodzaje etykiet zapamiętuje się na komputerze - do ponownego wykorzystania. Serializację, czy kod kreskowy uzyskujemy jednym kliknięciem wykorzystując oprogramowanie do tworzenia etykiet. Firma Industriel dysponuje kompleksową ofertą do oznaczeń szkólkarskich i ogrodniczych, tzn. drukarka + oprogramowanie + etykiety + kalki.

Ważną rzeczą, przy wyborze pętelek jest ich jakość - która wpływa bezpośrednio na żywotność głowicy drukarki. Co z tego, że można kupić tanie pętelki, jak za 2 miesiące trzeba będzie wymienić głowicę drukarki, która kosztuje niejednokrotnie połowe ceny drukarki. Firma Industriel oferuje sprawdzone, wysokiej jakości materiały za rozsądna cenę.

Wybrane elementy oferty firmy Industriel:

EP-17x200-1-WH Etykiety szkółkarskie, pętlowe, białe, 17mm x 200mm w 6-rzędach, 1 rolka = 1000 etykiet
EP-17x200-1-XX
Etykiety szkółkarskie, pętlowe, kolorowe, 17mmx200mm, w 6-rzędach, 1 rolka = 1000 etykiet
IRSZ-01 Kalka termotransferowa do etykiet szkólkarskich pętlowych 110mmx70m (mała gilza)
IRSZ-02 Kalka termotransferowa do etykiet szkólkarskich pętlowych 110mmx300m (duża gilza)

 

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie