Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Etykiety z certyfikatem UL, CSA, CE

Certyfikat UL

(Underwriters Laboratories) jest to niezależna globalna firma, która bada i certyfikuje produkty w odniesieniu do norm bezpieczeństwa uznanych w poszczególnych krajach. Badanie to wymagane jest głównie na rynku amerykańskim i kanadyjskim. UL wykonuje różnego rodzaju testy. Po pomyślnym przejściu testów, produktowi zostaje nadany znak UL Recognized Component Mark, który firma BRADY otrzymała na części w zakresie ich produkcji. Świadczy to o tym, że doskonałe produkty mogą być używane jako komponenty dla produktów końcowych, które także mogą być poddawane certyfikacji UL.

Zaobserwowano widoczny wzrost potrzeby klasyfikacji UL wśród przedsiębiorstw, jak i klientów. Ta ocena jest prawdziwym źródłem bezpieczeństwa jakości, jakości wykonania, trwałości i solidności produktów.

Podobnie, jak certyfikat UL działają inne jednostki certyfikujące w różnych krajach, np. CSA w Kanadzie, CE w Unii Europejskiej, RoHS i REACH na całym świecie.

Firma INDUSTRIEL dostarcza na polski rynek produkty najwyższej jakości marki BRADY, które są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Im wyższe wymagania jakościowe - tym większa pewność, że etykiety i oznaczenia BRADY spełnią wszelkie wymagania!

Skontaktuj się z firmą INDUSTRIEL i pozwól doświadczonemu specjaliście pomóc dobrać odpowiednie oznaczenie do Twoich potrzeb...

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie