Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Kontrolka izolacji energii - Iso Tag

Oznaczenia narzędzi, drabin, rusztowań Scafftag ®.
Trwałe oznaczenia narzędzi ręcznych, drabin, rusztowań, wózków widłowych, zawiesi linowych i zbiorników. System opiera się na zastosowaniu uchwytu i wkładek do niego, na których odnotowywane są kontrole sprzętu i dopuszczenia do pracy. Uchwyty i wkładki wykonane są w wysokiej jakości tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, działanie chemii i promieniowania UV. Oznaczenia mogą być stosowane wewnątrz budynków i na zewnątrz. Wkładki z tworzywa sztucznego pozwalają wpisywać użytkownikowi odpowiednie informacje dotyczące np. przeglądów czy kontroli narzędzi. Wkładki są wymienne dzięki czemu sam uchwyt pozostaje w długotrwałym użytkowaniu. Kolejne użycie wymaga jedynie wymiany wkładki. Istnieje możliwość wykonania dowolnych wkładek z indywidualnymi napisami i kolorami wymaganymi przez Klienta.

Isotag Isotag ®

System znakowania stanu izolacji energii do wykorzystania w procedurach Lockout/Tagout (np. zaślepienie rurociągu z gazem). To jest tylko sama przywieszka Tag. Składa się on z dwóch części, na etykiecie perforowanej. Jedna część jest przymocowana do izolacji, a druga znajduje się z pisemnym pozwoleniem na pracę. Dopiero, gdy te dwie części znajdą się z powrotem razem, uważa się, że izolacja może być zakończona i bezpiecznie można przywrócić zasilanie. Dzięki zastosowaniu perforacji na tagu, każda sekcja może być łatwo oddzielona bez potrzeby użycia nożyczek lub noża.

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie