Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Masterlock S2394 - uniwersalna blokada miniaturowych wyłączników prądu

Blokada Lockout/Tagout renomowanej firmy amerykańskiej MASTERLOCK, model S2394 jest obecnie chyba najlepszym rozwiązaniem na rynku. Blokadę zakłada się na dźwignię wyłącznika i dopasowuje się za pomocą pokrętła, które ciasno się dokręca. Po założeniu blokady, zamyka się ją i zakłaga kłódkę i przywieszkę. Konstrukcja blokady uniemożliwia dostęp do pokrętła, co zabezpiecza blokadę przed zdjęciem.

Największą zaletą blokady LOTO S2394 jest jej uniwersalność. Jedna blokada pasuje do wszystkich typów bezpieczników w fabryce - dzięki temu pracownik utrzymania ruchu nie musi zastanawiać się, jaką blokadę użyć.

Masterlock S2394 ma ciekawy sposób zakładania kłódki, a w zasadzie są dwie możliwości założenia kłódki: poziomo, lub pionowo. Dzięki temu można założyć blokadę na kilka sąsiadujących ze sobą wyłączników i każdą pojedynczą blokadę zamknąć na kłódkę. Można też kilka sąsiadujących blokad zamknąć jednocześnie za pomocą blokady linkowej. Dzięki temu kilka punktów LOTO można zamknąć razem jedną kłódką.

Producentem blokady jest renomowana, amerykańska firma MASTERLOCK, więc jakość wykonania na pewno przewyższa odpowiedniki z Dalekiego Wschodu. Blokada wykonana jest termoplastycznego plastiku i jest odporna na złamania, warunki pogodowe, czy chemikalia.

Kup on-line w sklepie internetowym: www.industriel.com.pl

 

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie