Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Personalna Przywieszka Tagout ze Zdjęciem: ITAG-03

Przywieszka Tagout ze zdjęciemFirma Industriel dysponuje spersonalizowaną formatką przywieszki Tagout, a więc można wykonać zawieszki na specjalne zamówienie.

Wystarczy przesłać do Industriel dane personalne pracowników (Imię i Nazwisko, Wydział, Telefon) oraz zdjęcie. Wydruk przywieszek realizowany jest w ciągu ~5 dni roboczych, w dowolnej ilości.

 

Przywieszki Tagout w języku polskim to wymóg prawny - dlaczego więc ich nie spersonalizować? Rozwiązanie to ITAG-03: Personalna Przywieszka Tagout ze Zdjęciem

Cena netto: ~10zł/szt.

Materiał, z którego drukowane są zawieszki to plastik, który jest odporny na zerwanie, tak aby spełnić wymogi OSHA. Rozmiary:  Szer: 68mm x Wys: 150mm. Wyraźne, czerwone napisy wraz z piktogramem ostrzegają przed niebezpieczenstwem. Dane personalne kierują do osoby, która wykonuje naprawę zablokowanej maszyny poprzes syetm Lockout-Tagout. Zdjęcie jest bardzo pomocne w identyfikacji osoby szególnie w dużych zakładach, gdzie nie wszystkie osoby znane są z imienia czy nazwiska. Podany telefon jest potrzebny przy próbach zdjęcia LOTO, gdy osoby nie ma na miejscu.

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie