Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Rozkładane tablice informacyjne BHP plastikowe przenośne

Tablice pełnią funkcję informacyjną i ostrzegawczą. Puste tablice umożliwiają nadruk dowolnej treści + dowolny piktogram oraz np. Logo Klienta. Firma Industriel świadczy usługi projektowania i trwałego zadruku pustych tablic ostrzegawczych BHP.

Teraz można zaopatrzyć się w DOWOLNY przenośny i rozkładany znak ostrzegawczy.

Stojaki – potykacze są to dwustronne tablice, rozkładane na podłodze. Jest to bardzo popularny i bezpośredni  sposób komunikacji. Stojaki – potykacze mają niewątpliwe zalety, oprócz tego, że są funkcjonalne  (po dwóch stronach można zamieścić ten sam komunikat), to można je również łatwo przenieść z miejsca na miejsce, gdyż są lekkie i posiadają poręczny uchwyt. Po złożeniu nie potrzebują dużo przestrzeni do przechowywania. Stojaki – potykacze  wykonano z wysokiej jakości polipropylenu, stąd też są odporne na urazy mechaniczne.

Nr Art.: PO-BLANC | Cena: 39zł

+ dowolny nadruk jednostronny: 30zł x 2

Zadruk na potykaczach wykonywany jest na folii samoprzylepnej oraz zalaminowany, więc odporny jest na ścieranie, zabrudzenia, a nawet zaolejenia!

Tablica BHP potykaczTablica BHP potykacz
Tablica BHP potykacz - nadrukTablica BHP potykacz - nadruk
Tablica BHP potykacz - zadruk dowolnyTablica BHP potykacz - zadruk dowolny

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie