Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Kontrolki rusztowań - Scaff Tag

Oznaczenia narzędzi, drabin, rusztowań Scafftag ®.
Trwałe oznaczenia narzędzi ręcznych, drabin, rusztowań, wózków widłowych, zawiesi linowych i zbiorników. System opiera się na zastosowaniu uchwytu i wkładek do niego, na których odnotowywane są kontrole sprzętu i dopuszczenia do pracy. Uchwyty i wkładki wykonane są w wysokiej jakości tworzywa odpornego na uszkodzenia mechaniczne, działanie chemii i promieniowania UV. Oznaczenia mogą być stosowane wewnątrz budynków i na zewnątrz. Wkładki z tworzywa sztucznego pozwalają wpisywać użytkownikowi odpowiednie informacje dotyczące np. przeglądów czy kontroli narzędzi. Wkładki są wymienne dzięki czemu sam uchwyt pozostaje w długotrwałym użytkowaniu. Kolejne użycie wymaga jedynie wymiany wkładki. Istnieje możliwość wykonania dowolnych wkładek z indywidualnymi napisami i kolorami wymaganymi przez Klienta.

Industriel Scafftag Zawieszki kontroli rusztowań  Scafftag ®


Gama uchwytów i wkładek wyraźnie wyświetla stan rusztowań.

Po inspekcji system Scafftag może pokazać, czy rusztowania zostały uznane za bezpieczne w czasie kontroli, czy to jest niebezpieczne i dlatego nie powinne być używane. Istnieje również szereg kolorów wkładek Scafftag do stosowania na rusztowaniach z różnych obciążeniach. Umożliwiają one użytkownikowi dokładnie określić rodzaj rusztowania i jego status. Piktogramy na wkładkach ułatwiają identyfikację zagrożeń przez pracowników z wielu krajów.
INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie