Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Taśmy odgradzające

Najprościej jest zabezpieczyć miejsce romontu maszyn na hali produkcyjnej za pomocą rozwijanych taśm ogradzających.

Wizualna blokada przejścia, lub wejścia na dany teren to rzecz nieodzowna w każdej fabryce, czy placu budowy. Na co dzień można spotkać taśmy odgradzające nawet na ulicy, w zimie, gdy ostrzegają nas o niebezpieczeństwie ześlizgnięcia się śniegu z dachów. Taśmy odgrodzeniowe pełnia więc funkcję informacyjną i ochroniają przed niebezpieczeństwem. Podstawową funkcją taśm ogradzających jest blokada wejścia/przejścia na niebezpieczny teren. Zaletą taśm ogrodzeniowych jest łatwość użycia. Są to taśmy bez kleju, w kolorach ostrzegawczych i/lub odpowiednim napisem. Taśmy są dostarczane w szpulkach - do rozwinięcia i przymocowania, zawiązania na słupki, przybicia, lub owinięcia do elementów ogrodzenia, czy maszyn. Bez użycia taśm odgodzeniowych, nie można sobie wyobrazić obecnie organizację masowych imprez sportowych itp.

INDUSTRIEL poleca taśmy odgradzające BRADY, w kolorach ostrzegawczych, lub napisami w języku angielskim. Inne taśmy dostępne są na zapytanie ofertowe (dowolny napis w języku polskim, piktogram, logo itp.)

Gotowe rozwiązania BRADY, dostępne "od ręki", z magazynu:

Taśmy odgradzające:

biało-czerwona 75mm x 500m żółto-czarna 75mm x 500m
291426 291425
Striped Barricade tape - Red / White Striped Barricade tape - Black / Yellow

 

Taśmy odgradzające ekstra mocne:

biała z piktogramem i napisem 75mmx100m biało-czerwona 75mm x 100m żółto-czarna 75mm x 100m
240099 256868 091104
Super strong barricade tape - Do not enter Super strong barricade tape Super strong barricade tape

 

Taśma typu "Flagger":

biało-czerwona, 75mm x 0,04mm x 250m
225004
 

 

Ponad to, dostępne są dyspensery do taśm odgradzających na rolce, które pomagają wygodnie rozciągać taśmy. INDUSTRIEL poleca również taśmy w języku polskim do oznaczeń pod ziemią (Gaz, kable telekomunikacyjne itd).

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
ul. Kilińskiego 58 | 33-300 Nowy Sącz | woj. małopolskie