Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Motoryzacja

Skuteczne oznaczanie przemysłowe części samochodowych umożliwia ich szybką identyfikację w przypadku akcji serwisowych.

Producenci samochodów powinni koniecznie zapewnić pełną identyfikowalność stosowanych części, tak aby:

  • zwiększyć efektywność procesów produkcyjnych
  • przestrzegać obowiązujących norm bezpieczeństwa
  • ułatwić akcje serwisowe

Trzeba zatem chronić markę przed ewentualnymi problemami związanymi z bezpieczeństwem konsumentów. Z tego właśnie powodu od wszystkich podwykonawców wymaga się zapewnienia identyfikowalności wytwarzanych przez nich części aż do końca cyklu życia samochodów. Powinna być również możliwa szybka identyfikacja samochodów podlegających akcjom serwisowym, kiedy tylko będzie to konieczne.

Myślisz, że rozwiązanie zapewniające identyfikowalność musi drogo kosztować? Przekonaj się, że tak nie jest.

Dzięki zaawansowanemu systemowi etykietowania Twój proces identyfikowalności zostanie usprawniony, co pozwoli Ci zmniejszyć koszty na poziomie całego procesu produkcji, a także serwisu posprzedażnego oraz recyklingu.

 

Dlaczego system etykietowania Brady to dobry wybór dla przemysłu samochodowego?

Nasze programy rozwojowo-badawcze w dziedzinie projektowania i produkcji etykiet do użytku przemysłowego należą do najbardziej kompleksowych na świecie.

Nie mamy konkurencji, która mogłaby z nami rywalizować pod względem doświadczenia w dziedzinie atramentów specjalnych, środków klejących, tworzyw sztucznych i innych materiałów wchodzących w skład etykiet.

Firma Brady rozwija swoje produkty i usługi w zależności od specyficznych potrzeb każdego sektora przemysłu. Nasz zespół konsultantów, inżynierów przemysłu samochodowego, wie doskonale, jak wdrażać systemy etykietowania, mogące zoptymalizować wydajność procesów klienta.

Nasze etykiety są produkowane w zakładach posiadających certyfikaty ISO/TS 16949. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje procesy produkcyjne nie zostaną zakłócone z powodu usterek w naszych produktach.

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie