Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Petrochemia

Identyfikacja personelu, produktów i infrastruktury jest kluczowa w przypadku szybów wiertniczych niezależnie od tego, czy są to szyby na lądzie, czy platformy morskie.

Rozwiązania dotyczące identyfikacji i bezpieczeństwa oferowane przez firmę Brady są skuteczną i pewną odpowiedzią na te potrzeby.

Identyfikacja w celu zwiększenia bezpieczeństwa

 

Źle oznaczone przewody i rury stanowią bez wątpienia zagrożenie! Brak wiedzy o zawartości przewodu może mieć poważne konsekwencje dla personelu i być groźny dla instalacji.

Dlatego zarządzanie płynami jest kluczowe dla bezpieczeństwa pracowników. Jako ekspert w dziedzinie identyfikacji firma Brady ma również odpowiedź na te problemy i zapewnia rozwiązania umożliwiające wyraźną identyfikację typu płynów oraz kierunku ich przepływu.

 

Zapewnienie skutecznej i bezpiecznej konserwacji

Podczas corocznych robót konserwacyjnych zdarzają się tysiące wypadków. Powodem większości z nich jest niezneutralizowana zawartość przewodów. Ich bezpieczne zamknięcie znacznie zmniejszyłoby ryzyko.

Pełna gama naszych urządzeń zamykających umożliwia odcięcie instalacji, zaworów, źródeł energii itp. Powinny być one używane podczas robót konserwacyjnych w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Dzięki ich zastosowaniu można zapobiec wypadkom wywołanym przez źródła energii lub substancje niebezpieczne.

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie