Kompleksowe wdrożenia Lockout-Tagout Identyfikacja w przemyśle Oznaczenia maszyn i hal produkcyjnych Produkty specjalistyczne sklep-internetowy

Transport masowy

Systemy transportu publicznego potrzebują takich rozwiązań, które pozwolą na oznaczanie przewodów w sposób trwały i odporny na znaczne wahania temperatury, zabrudzenia i oleje. Oznaczenia powinny być również łatwe w aplikacji i w konserwacji. Firma Brady odpowiada na te potrzeby dostarczając materiały wysokiej jakości spełniające surowe wymagania bezpieczeństwa i trwałości.
 

 

 

Nasze opaski do silników Diesla mają homologację SNCF!

Opaski termokurczliwe B-7646 są odporne na płynne substancje organiczne, typowe paliwa i rozpuszczalniki. Zaciskają się dokładnie wokół przewodów zapewniając maksymalną izolację i trwałą identyfikację (stopień skurczu 3 :1)

W przypadku wydruku na taśmie termotransferowej typu R-6600 opaski izolujące spełniają następujące wymagania dla materiałów izolujących i właściwości fizycznych: norma francuska NF F- 00-608, typy A i H specyfikacji SAE AS-81531 (trwałość oznaczeń) i metoda MIL-STD-202- 215K (odporność na rozpuszczalniki).

INDUSTRIEL Piotr Augustyński

| tel. 500 215 447 | email: info@industriel.pl |
Łazy Biegonickie 253 | 33-340 Stary Sącz | woj. małopolskie